100 ml Provamel Bio Soja Alternatief voor Yoghurt Natuur
1½ volle tl grove mosterd
1 bos rode druiven
2 el fijngehakte walnoten
Handvol verse platte peterselie
Peper en zout
bereiding
20 min
Schil de pastinaken en rasp ze grof. Snijd de venkel in dunne schijfjes. Roer beiden in een kom samen met de helft van het citroensap.
Voor de vinaigrette: combineer de rest van het citroensap met het Provamel Soja Alternatief voor Yoghurt en wat grove mosterd. Breng op smaak met zout en peper.
Voeg de dressing toe aan de venkel en pastinaak en meng goed.
Werk af met de gehalveerde druiven, de walnoten en een handje fijngehakte platte peterselie. Serveer meteen voor optimaal knapperig resultaat!
Weet wat je eet en eet wat je kent. We geloven in een wereld waarin voeding van het land komt. Niets kunstmatigs. Uitsluitend wat de natuur bedoelde. Niets meer, niets minder. Voor jou, voor de planeet, voor iedereen. Provamel zet zich ervoor in dat jij je voeding weer kan vertrouwen. En om je dat vertrouwen terug te geven, zijn we open en eerlijk in alles wat we doen en zeggen. Als het niet goed voor jou is, is het niet goed voor ons. We zijn niet perfect, maar sinds we in 1983 zijn begonnen, zijn we toegewijd aan verbetering. Beetje bij beetje, jaar na jaar.